środa, 27 listopada 2013

Konkursu "Być Polakiem" Fundacji "Świat na Tak"


Szanowni Państwo,

Fundacja "Świat na Tak" zwraca się z prośbą o promocję Konkursu "Być Polakiem", który skierowany jest do młodzieży polonijnej z całego świata. Jego celem jest wzmacnianie tożsamości narodowej, przybliżenie historii Polski młodym ludziom urodzonym i wychowanym poza granicami Polski, a także pokazanie roli Polaków w kształtowaniu europejskiego i światowego dziedzictwa.
V edycja Konkursu jest szczególnie ważna ponieważ, przypada w roku 70-tej rocznicy Powstania Warszawskiego, w roku kiedy przypominamy sobie zupełnie zniszczoną Warszawę, miasto mężne, które odrodziło się niczym Feniks z popiołów.
Warto, aby z tą historią zapoznali się młodzi Polacy.
Postaramy się, aby nagrodzeni w Konkursie zgodnie z regulaminem przyjechali do Polski i pojechali na wycieczkę objazdową po Polsce.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski, który w tym roku objął Patronat nad Konkursem (w ramach Patronatu Narodowego) zaprosi laureatów V edycji na spotkanie w Pałacu Prezydenckim.
Bardzo prosimy, o pomoc w promocji  Konkursu „Być Polakiem”.

Oto link do formularza V edycji Konkursu "Być Polakiem"
https://docs.google.com/forms/d/1sAvjIjkA-CuVSkxy1T9l72SSamWyhYuoBEQD31Vv6vQ/viewform

W załączeniu przesyłam informację prasową, kalendarz V edycji Konkursu, formularz zgłoszeniowy, plakat oraz regulamin Konkursu.

Z wyrazami szacunku,

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza