czwartek, 16 stycznia 2014

OTWARTE ZEBRANIE 18 stycznia 2013 r.
Moi drodzy przyjaciele "Polonika" zapraszam na nasze OTWARTE ZEBRANIE STOWARZYSZENIA PODCZAS KTÓREGO chcemy omówić przygotowanie do obchodów Dni kultury Polskiej.

Według mnie, Dni Kultury Polskiej to przede wszystkim wizerunek nas Polaków w naszym regionie NAD KTORYM MUSIMY POPRACOWAĆ

To nie tylko osoby, które wykonują ciężką robotę w szpitalach, w fabrykach, na budowach i innych miejscach.
Oprócz pracy potrzebujemy RÓWNIEZ rozrywki  i wspólnych spotkań. 

Te dni są dla nas bardzo ważne, bo są szansą, aby w Udine zaistnieć, zwrócić na nas uwagę także władz miasta oraz różnych instytucji, które będą nam potrzebne do realizacji innych projektow, także tych socjalnych. To jedyny i najlepszy sposób, aby nas zauważono, aby móc pokazać że potrafimy działać i mogą mieć dla nas także ogromne znaczenie integracyjne. Dobra opinia jaką możemy sobie przy tej okazji wyrobić pozostanie bez wzgledu na to co bedziemy dalej robili..

Nie jest powiedziane, ze w następnym roku będą one tak rozbudowane i czy się odbędą. Teraz powinniśmy, myśle, wykorzystać różne szczęśliwe zbiegi okoliczności które pozwalają aby były tak pokazne. Myśle, że powinniśmy wykorzystać te okazje, ale musimy dzialać razem.

 Jestescie bardzo, bardzo potrzebni. DUŻO TEŻ JUŻ ZOSTALO ZROBIONE I SZKODA BY BYLO TO ZAPRZEPAŚCIĆ. Dla tego ogromnie Was proszę przyjdźcie na to spotkanie w sobotę 18 stycznia
2014r.Godz. 18:00 Via Martignacco 146 . W Klubie Polskim.

Podjęłem sie tego przedsięwzięcia gdyż nasza Prezes Dorota, Z KTÓRĄ JESTEM W KONTAKCIE, ma duże kłopoty ze zdrowiem  dzieci, KTÓRE MUSIAŁY BYĆ HOSPITALIZOWANE i musiała przedłużyć swój pobyt w kraju.
Spotkanie będzie bardzo konkretne. Na spotkanie przygotuję
materiały CO JUŻ UDAŁO NAM SIE ZREALIZOWAĆ, CO TRZEBA JESZCZE ZROBIĆ, kto objął patronat nad tym przedśięwzięciem i inne bardzo ważne informację.

Do usłyszenia i do zobaczenia w sobotę Włodek.
A po spotkaniu możemy zamówić pizzę i może nawet troszę posłuchać dobrej muzyki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza